NÁBOR 2019             Krajské reprezentace jdou do boje! V jejich sestavách máme početné zastoupení.

Nadcházející lednový víkend nabídne souboj těch nejlepších hráčů, kteří se v dresech svých krajů utkají proti soupeřům z dalších částí republiky. Na programu jsou turnaje chlapeckých krajských reprezentací dorostenců a starších žáků! V obou kategoriích také s početným zastoupením našich členů!
 

Již se stává tradicí, kdy se každý druhý lednový víkend odehrávají turnaje chlapeckých krajských reprezentací, ať už těch dorosteneckých nebo starších žáků. Ani v novém roce tomu není jinak, a tak se můžeme ve dnech 12.-13. ledna 2019 těšit na vzájemné souboje těch nejlepších hráčů z jednotlivých krajů.

DOROSTENCI
Tato kategorie má turnaje rozděleny do dvou skupin - Východ a Zápas. Východní skupina se odehraje v nové MSH v Mladé Boleslavi a souboje mezi sebou svedou týmy z Prahy, Středočeského kraje, Karlovarského kraje, Plzeňského kraje, Ústeckého kraje, Libereckého kraje, Kraje Vysočina a Jihočeského kraje. Západní skupina složena z týmů Pardubického kraje, Královéhradeckého kraje, Jihomoravského kraje, Zlínského kraje, Olomouckého kraje a Moravskoslezského kraje cestuje do SH Dašická v Pardubicích.

Kraj Vysočina byl nalosován do skupiny k Plzeňskému kraji, Praze a Ústeckému kraji. Můžeme se tak těšit na opravdu kvalitní utkání, která dostatečně prověří kvality vysočinských dorostenců.

Rozpis utkání - základní skupina:
12.1.2019 - 12:00        Plzeňský kraj - Kraj Vysočina (online)
12.1.2019 - 16:00        Praha - Kraj Vysočina (online)
12.1.2019 - 20:00        Kraj Vysočina - Ústecký kraj (online)

Součástí dorosteneckého týmu Kraje Vysočinou jsou také hráči našeho klubu FBŠ Jihlava. Konkrétně se jedná o Tomáše Dibelku, Mojmíra Mopilse a Vojtu Paula. Ze střídačky budou tým vést a řídit nám velmi dobře známí trenéři Luboš Rauer a Jaroslav Čížek.

Komu jinému říci o vyjádření, než tomu nejpovolanějšímu, který o dané situaci ví nejvíce. K turnaji se vyjádřil šéftrenér mládeže Luboš Rauer. "Všichni naši hráči se během jednotlivých reprezentačních akcí prezentovali velmi slušnými výkony, a tak mám radost, že si nakonec vysloužili nominaci na turnaj do Mladé Boleslavi. Věřím, že na tomto turnaji nasbírají další cenné zkušenosti a maximálně si jej užijí. Musím také vyzdvihnout brankáře Libora Domkáře, který se bohužel do konečně nominace nakonec nedostal, ale i tak předváděl kvalitní výkony a myslím si, že je na velmi dobré cestě se dostat co nejdál." zhodnotil výkony našich členů na reprezentačních akcích, kterých bylo v této sezoně již hodně. Na hráče čekalo šest tréninkových jednotek, dvoudenní soustředení a jednodenní kemp. "Společně s kolegou Čížkem si jedeme turnaj užít a nehledíme na cíl v podobě konkrétního výsledku, primárním cílem je pro nás herní projev týmu." dodal na závěr.

STARŠÍ ŽÁCI
Stejně jako u starší kategorie, tak i turnaje starších žáků jsou rozděleny do dvou skupiny na základě světových stran. Východní skupina se odehraje ve sportovní hale TU Liberec a ke svým utkáním nastoupí týmy Prahy, Středočeského kraje, Karlovarského kraje, Plzeňského kraje, Ústeckého kraje, Libereckého kraje, Královéhradeckého kraje a Pardubického kraje. Turnaj, který odehraje západní část, je pro naše fanoušky nejzajímavější, protože nemusí cestovat nikam daleko. Po dvou letech se reprezentační florbal vrací na Vysočinu a to konkrétně do ZDT Areny v Novém Veselí, která prozatím není florbalovými zápasy políbena. Každopádně to se brzy změní. Na turnaji se představí týmy Jihočeského kraje, Kraje Vysočina, Jihomoravského kraje, Zlínského kraje, Olomouckého kraje a Moravskoslezského kraje.

Kraj Vysočina byl nalosován do tříčlenné skupiny k Jihomoravskému kraji a Olomouckému kraji. Také v tomto případě se můžeme těšit na kvalitní a těžká utkání.

Rozpis utkání - základní skupina:
12.1.2019 - 10:00        Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj (online)
12.1.2019 - 12:10        Olomoucký kraj - Kraj Vysočina (online)

Součástí reprezentačního výběru starších žáků jsou i v tomto případě naši členové. Konkrétně si nominaci na tento turnaj svými výkony během jednotlivých tréninků a dvoudenního soustředění vysloužili Milan Novák, Jakub Dvořák a Viktor Křivánek.


Také v tomto případě jsme požádali šéftrenéra o krátký komentář. "Jelikož jsem v neustálém kontaktu s trenéry reprezentace starších žáků a zajímá mne kvalita jednotlivých hráčů v této kategorii, tak jsem sbíral zpětnou vazbu týkající se našich členů. Jsem velice rád, že naši hráči na jednotlivých akcích pracovali opravdu poctivě a na plno, čímž si následně vysloužili nominaci na turnaj v Novém Veselí. Pochvalu také zaslouží Tobiáš Stránský, který se sice nakonec do kádru pro lednový turnaj nedostal. Sám jsem byl přítomen u toho, když trenéři sestavovali nominaci, a musím říci, že to bylo opravdu těsné. Každopádně věřím, že pro Tobiho je to velká motivace pro další práci." vyzdvihl výkony a přístup všech našich hráčů. "Třešničkou na dortu poté může být pro všechny také účast na letní Olympiádě dětí a mládeže. Což ale předbíháme, protože bude potřeba v žádném případě nepolevit ve tvrdé práci, ale pokračovat v ní. Velkou radost mám z toho, že se hráči představí v hale na Vysočině a věřím, že je přijde podpořit opravdu početné publikum. Určitě by si to zasloužili." dodal na závěr.

Během tohoto víkendu bude zapomenuta jakákoliv rivalita mezi jednotlivými hráči a společně utvoří jednotné týmy, které společně půjdou za úspěchem! Oblékat dres s logem svého rodného kraje na prsou se nepoštěstí kdekomu, a tak se jedná o prestižní záležitost. Z toho důvodu všichni hráči a trenéři přistoupí k zápasům na plno, můžeme tedy očekávat velmi zajímavá a napínavá utkání!

Jestli nemáte program na nadcházející víkend, tak nyní již není třeba nic vymýšlet. Dorostenecký tým si určitě zaslouží Vaši podporu, ať už na dálku nebo když přímo osobně zavítáte do mladoboleslavské sportovní hale a svými hlasivkami dáte jasně najevo, že mají hráči podporu všude. Pokud hledáte něco bližšího, tak pak jsou jasnou volbou zápasy v Novém Veselí. Kdy jindy, když ne teď? Mladé krajské naděje si určitě také Vaši podporu zaslouží, ještě když budou bojovat na domácí půdě!

Všem našim členům gratulujeme, že mohou být součástí krajských reprezentací, a přejeme jim hodně štěstí v jednotlivých zápasech! Ať se Vám daří a z turnaje si odnesete spoustu žážitků a zkušeností!


„Do turnaje nevstupujeme, alespoň my trenéři, s žádnými výsledkovými cíli. Rozhodující jsou pro nás jiné věci, kterých na turnaji dosáhneme. S tímto týmem pracujeme již dlouhou dobu a vidíme neustálý vzestupný posun všech hráčů. Tudíž je pro nás důležité, jaký bude celkový herní projev týmu. Na základě toho poté budeme s hráči dále pracovat. Na turnaj se těším a věřím, že si odneseme další nové cenné zkušenosti,“ - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/clanek/primarni-je-pro-nas-herni-projev-tymu-ma-jasno-rauer-semifinale-by-bylo-velkym-uspechem-kontruje-bina?fbclid=IwAR2hji-xnLg-bEK3FbftCw0u8UOHD0heQW7s3fXF1ktdzfPkXCGlTWaMzBk#sthash.PtjHFlUF.dpuf
„Do turnaje nevstupujeme, alespoň my trenéři, s žádnými výsledkovými cíli. Rozhodující jsou pro nás jiné věci, kterých na turnaji dosáhneme. S tímto týmem pracujeme již dlouhou dobu a vidíme neustálý vzestupný posun všech hráčů. Tudíž je pro nás důležité, jaký bude celkový herní projev týmu. Na základě toho poté budeme s hráči dále pracovat. Na turnaj se těším a věřím, že si odneseme další nové cenné zkušenosti,“ - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/clanek/primarni-je-pro-nas-herni-projev-tymu-ma-jasno-rauer-semifinale-by-bylo-velkym-uspechem-kontruje-bina?fbclid=IwAR2hji-xnLg-bEK3FbftCw0u8UOHD0heQW7s3fXF1ktdzfPkXCGlTWaMzBk#sthash.PtjHFlUF.dpufRozpis tréninků pro jarní část sezony

Rozpis tréninků pro jarní část sezony

Téměř všechny naše kategorie již mají svá poslední ligová utkání odehrány, co ...

Spouštíme přihlašování na soustředění ve Svitavách!

Spouštíme přihlašování na soustředění ve Svitavách!

Ve druhé části letní přípravy se opět vydáme na společné soustředění. To se bude konat stejně jako v ...
Muži v Třeboni bohatým brali a chudým dávali

Muži v Třeboni bohatým brali a chudým dávali

V sobotu se náš mužský tým představil ve sportovní hale v Třeboni, kde je čekal souboj s rezervním tý ...
Junioři na domácím hřišti bez zaváhání

Junioři na domácím hřišti bez zaváhání

Poslední únorová sobota nabídla další dvě utkání našeho juniorského týmu, ...
Junioři přivezli další body, ale nezvládli souboj o druhé místo

Junioři přivezli další body, ale nezvládli souboj o druhé místo

V neděli 3. února se juniorský tým vydal k dalším ligovým utkáním do Žďáru nad Sá ...
Dorostenky přidaly 2 výhry a slaví pátý titul v řadě! Čekají na předkolo MČR.

Dorostenky přidaly 2 výhry a slaví pátý titul v řadě! Čekají na předkolo MČR.

Letošní nebývale vyrovnanou Ligu dorostenek ovládly naše holky. Na posledním turnaji první tři t&yacu ...
Premiéra v Novém Veselí se juniorkám povedla!

Premiéra v Novém Veselí se juniorkám povedla!

Juniorky porazily Hradec Králové a navázaly na povedený florbalový víkend v Novém Veselí. Trad ...
Brněnské dvojí derby za šest a zimní pauza na 5.místě!

Brněnské dvojí derby za šest a zimní pauza na 5.místě!

Poslední dvě utkání 1.ligy juniorek před vánoční pauzou přineslo dvojí brněnské derby. Juniorky obě o ...
Juniorky dovezly ze severozápadu 6 bodů a stoupají tabulkou 1.ligy!

Juniorky dovezly ze severozápadu 6 bodů a stoupají tabulkou 1.ligy!

Náročný víkend mají za sebou naše juniorky. Poslední dvě utkání před začátkem Mistrovst ...
Z Ostravy přivezly juniorky cenné zkušenosti i větší sebedůvěru!

Z Ostravy přivezly juniorky cenné zkušenosti i větší sebedůvěru!

Další prvoligový víkend mají za sebou juniorky. Dlouhá cesta do Ostravy, těžké utkání s ...
Rozpis tréninků pro jarní část sezony

Rozpis tréninků pro jarní část sezony

Téměř všechny naše kategorie již mají svá poslední ligová utkání odehrány, co ...

Rodičovské schůzky a jejich harmonogram

Rodičovské schůzky a jejich harmonogram

Na konci dubna čekají vybrané kategorie tradiční rodičovské schůzky. Níže naleznete jejich harmonogram a zár ...
Starší žáci odehráli poslední turnaj, v dubnu si zahrají o Pohár hejtmana!

Starší žáci odehráli poslední turnaj, v dubnu si zahrají o Pohár hejtmana!

V neděli odehráli starší žáci v Třebíči poslední ligový turnaj, nyní je čeká nadstavbov ...
Úspěšné turnaje kluků, vydařená premiéra dresů pro elévky

Úspěšné turnaje kluků, vydařená premiéra dresů pro elévky

Naše víkendy jsou již tradičně plné dětských turnajů. I tentokrát tomu nebylo jinak, hned šestice tým ...
Rozvrh tréninků během jarních prázdnin

Rozvrh tréninků během jarních prázdnin

V termínu od 4. do 8. března mají děti na Vysočině vyhlášeny jarní prázdniny. Připomínáme, že ...

  Zabezpečeno - SSL certifikát AlpiroSSL
  Positive SSL

  Florbalová škola Jihlava, z.s.
  Pávov 123, 586 02 Jihlava
  IČO: 26987121

  © 2016 - 2020 | Všechna práva vyhrazena
  Přebírání obsahu je dovoleno pouze s písemným souhlasem autorů.