NÁBOR 2019             Archív článků - x_Ženy

Ženy po 6 kolech stále bez bodů. Čeká je série 5 domácích utkání.

Ženám se úvod ligového ročníku 2017/2018 určitě nepovedl podle představ. V dosavadních 6 utkáních se jim nepodařilo vybojovat žádný bod. Navíc průměr obdržených branek se blíží hrozivé desítce.

Předposlední víkend ukázal potenciál i slabá místa

Poslední čtyři kola zbývala do konce základní části, je tak nejvyšší čas začít ladit formu do play-off. K tomu měl pomoct i lehčí los. Nakonec obě utkání utkání ukázala poteciál, ale také slabá místa.

Překvapení se nekonalo. Ženy v derby podlehly SK

Tabulkové postavení už před zápasem mírně favorizovalo městské rivalky. Jenže v derby se papírové rozdíly smazávají. To se potvrdilo i tentokrát. Na bodový zisk však nakonec domácí hráčky nedosáhly.

Ženy stoupají tabulkou. Z východu přivezly tři body

I tady se blýská na lepší časy. Po zpackaném úvodu sezony nabral ženský tým druhý dech a s blížícím se koncem základní části zvyšuje výkonnostní obrátky. 

Ženy znovu tříbodové. Favorita potrápily, Jaroměř dokázaly přetlačit

Nečekal je snadný víkend. Přesto ženy FBŠ potvrzují, že jejich výkony mají vzrůstající tendenci. Silnému Hradci sice podlehly, v neděli si už ale spravily chuť a porazily Jaroměř. 

Blýská se na lepší časy. Zlepšený výkon žen přinesl tři víkendové body

Už to snad vypadalo, že letošní krizi asi neprolomí. Jenže venku dokázaly vyhrát v Dobrém a další zlepšení přišlo na domácí palubovce. 

Zvířecí síla z jihu Moravy. Ženy čeká další domácí dvojduel

Konečně dokázaly vyhrát v základní hrací době a odpoutat se ode dna tabulky. Navázat na zlepšenou formu hodlají ženy Florbalové školy Jihlava i o tomto víkendu. 

Ženy tříbodové. Povinnost splněna, nadstavba už nikoli

Na východ Čech odjížděly s vědomím, že je nejvyšší čas zabrat. Kdyby totiž Dobrému podlehly, mohly padnout na tabulkové dno. Jenže ženy svůj úkol zvládly. 

Ženám derby nevyšlo. Zápas ztratily ve třetí třetině

Říká se, že v derby se rozdíly mezi soupeři smazávají. Přestože dle tabulkového umístění a aktuálního herního rozpoložení do utkání jako favorit vstupovaly hráčky SK Jihlava...

Ženy dvoubodové, "volební" víkend nevyšel podle představ

Jediným pozitivem na tom je fakt, že se ženy odpoutaly z posledního místa prvoligové tabulky ve skupině východ. 

Ženám vstup do ligy nevyšel. Z východních Čech přijely s prázdnou

Letní turnaj Czech open, ale i ligový pohár už leccos naznačily. Přesto šlo stále o přípravu na ligu, která začala až nyní. Ta bohužel nepříznivé výsledky z léta potvrdila.

K úspěchu povede plnění taktických pokynů, tvrdí Zuzana Trávníková

Jako první ze všech týmů FBŠ vstoupí do ligového ročníku 2016/2017 ženy. Absolvovaly letní přípravu, pražský turnaj Czech open, Pohár České pojišťovny. Teprve teď se však ukáže, jak moc se prázdninová dřina vyplatila. 

Ženy premiéru nezvládly. S pohárem se loučí po prvním kole

Zásluhou losu měly velkou výhodu, kterou však nedokázaly přetavit v úspěch. Přestože ženy jihlavského FBŠ první kolo Poháru České pojišťovny pořádaly v domácím prostředí a nemusely cestovat na severní Moravu jako v minulém ročníku, úvod sezony nezvládly a nezopakují si tak loňský duel s extraligovým soupeřem. Jedna výhra ze čtyř zápasů byla proklatě málo. Teď už se mohou soustředit pouze na ligu.

Ženy vyhlíží pohárový start. V Cerekvi přivítají soupeřky z Moravy

Když na počátku března prohrály v Dobrušce, věděly florbalistky jihlavského FBŠ, že je čeká dlouhá soutěžní pauza. Nyní, tedy na počátku září, se konečně dočkají dalšího ostrého soutěžního duelu.

Ženám se letos v Praze nedařilo. Na CzechOpen skončily v 1/64 finále

Sport, to nejsou jen sladké okamžiky vítězství, jako tomu bylo v případě olympijského úspěchu Lukáše Krpálka. Patří k němu i prohry.

Ženy s juniorkami odjely na mezinárodní Czech Open

Již řadu let je pevnou součástí florbalového léta také pražský Czech Open. Mezinárodní turnaj s velkou tradicí nabízí zajímavé srovnání. Ani letos nebudeme v Praze chybět.

Ženy vyvezly 1.ligu žen do Pelhřimova, v neděli přejely Jaroměř

V sobotu výjezdní utkání v Pelhřimově, v neděli druhý duel v Dolní Cerekvi. Ženy mají za sebou náročný, ale také povedený víkend. K maximální spokojenosti chybí jen výhra nad Dobruškou.

Na "Brno" letos neumíme zahrát. Ženy berou z víkendu pouze bod.

Zatímco loni dokázaly ženy brněnské Buldočky prohánět a proti papírovým předpokladům braly ve vzájemných duelech body, letos na trápící se soupeřky prostě zahrát neumějí.

Litvínov nedokázal vzdorovat jihlavské ofensívě ani třetinu

Sobotní cenné vítězství bylo třeba v neděli potvrdit. Litvínov patří mezi slabší soupeře, ale loni se ukázalo, že předpoklady mohou klamat!

Chomutovské odřené uši s tříbodovou hodnotou

Zajistit si účast ve vyřazovacích bojích, resp. vybudovat si co nejlepší pozici pro výběr soupeře. Přesně to je cílem každého týmu před vrcholem sezony v podobě play-off.

Ženy v Hranicích vyhrály až po samostatných nájezdech

Jak se již stává pomalu tradicí, s FBŠ Teiwaz Hranice se jihlavské ženy trápí. FBŠ Jihlava s ním často svádí boj až do prodloužení nebo na samostatné nájezdy. A bylo tomu tak i tentokrát...

Nekoncentrace připravila ženy o plný bodový zisk

Kdo si hraje s ohněm, ten se spálí. Tak zní odvěké pravidlo. A platilo to i v případě domácího dvojutkání jihlavských žen, které v rámci 9. a 10. kola přivítaly soupeřky z jižních Čech.

Ženy v neděli zabraly a přivezly z Vysokého Mýta 3 body

O uplynulém víkednu ženy bojovaly stejně jako muži FBŠ ve Východních Čechách. V sobotu v oslabené sestavě bez juniorek, které měly na programu turnaj 1.ligy juniorek nestačily na IBK Hradec Králové a podlehly mu 7:3. 

Tenisovou dvouhru vyhrálo Brno

Čtvrtý říjnový víkend ženy odehrály v Brně. V sobotu se střetly s jim známými Bulldočkami, v neděli je čekal B-tým Sokola Brno Židenice. 

Ženy trápily extraligové Židenice, na postup to nestačilo

Základní skupiny  jsou i v moravské části minulostí, Pohár České pojišťovny žen se posunul definitivně do vyřazovací fáze. Prvoligové hráčky FBŠ Jihlava přivítaly na své palubovce extraligové brněnské Židenice.

Ženy triumfovaly v bitvě o Jihlavu!

Dlouho očekávané prvoligové derby mezi ženami Florbalové školy Jihlava a Sportovního klubu Jihlava vyznělo lépe pro FBŠ, která porazila svého městského rivala dvakrát během jednoho víkendu.
 

Pohár České pojišťovny 2015 žen

Ženy se pravidelně účastní ligového poháru a letošní ročník nebyl výjimkou. Los je opět svedl k ostravskému FBC, a tak je čekala za zápasy i dlouhá cesta.

Úvodní kolo, první výhra! 1.liga žen startuje.

V sobotu 19.září odstartoval nový ročník 1.ligy žen. Rozlosování bylo tentokrát přívětivé, a tak jsme začali doma se slabším soupeřem. Ideální podmínky pro úspěšný vstup. Jak to dopadlo?

Mezinárodní turnaj Czech Open 2015: ženy

Po roční přestávce se naš klub vrátil na pražský Czech Open 2015. Největší mezinárodní turnaj světa, je tradiční srpnovou akcí a jedinečnou příležitostí změřit síly s kvalitními soupeři.

Trápení Švédek a smutný konec na nájezdy

Vypadalo to jako skvěle rozehraný turnaj. Překvapivá výhra nad Ostravou, extrémně vyrovnaný souboj se švédským týmem Kais Mora UIF.

Ostravská senzace zastínila prohru s SKV

Své první zápasy na Czech Open mají za sebou i prvoligové ženy FBŠ Jihlava. v brzkém ranním duelu sice podlehly pražským Vinohradům, odpoledne si ale spravily chuť.

Páska na levici už mě nesvazuje, říká kapitánka Anna Přibylová

Její jméno je s jihlavským FBŠ spojeno pevnou vazbou. Těžko by fanoušci hledali větší stálici spojenou s ženským florbalem v barvách Florbalové školy. Ačkoli bývá poněkud stydlivá, tentokrát byla srdečná a hovorná.

Ženy končí v semifinále. Devět statečných podlehlo přesile

Nemocemi oslabený tým žen v Plzni bojoval o finále první ligy žen. Osm srdnatě bojujících hráček do pole se skvělou gólmankou Miksovou ještě deset minut před koncem vedlo 3:2.

O plzeňské výhře rozhodly přesilovky

Velmi hořkou příchuť mělo pro ženy Florbalové školy AL INVEST Jihlava první utkání semifinálového kola 1. ligy s Plzní.

Ženy nepřipustily drama a jsou v semifinále!

Role favorita byla beze zbytku splněna. Ženský tým Florbalové školy AL INVEST Jihlava vyhrál druhé utkání čtvrtfinálové série s Hranicemi na domácí palubovce 7:4.

Ženy přivezly z Hranic čtvrtfinálový mečbol

Výborně. Prvoligové ženy Florbalové školy AL INVEST Jihlava vstoupily do čtvrtfinálové série play off s Hranicemi na jedničku, když vyhrály první utkání na soupeřově půdě vysoko 7:2.

Play-off je za dveřmi! Ženy zahájí čtvrtfinále cestou do Hranic

Ženy FBŠ AL INVEST Jihlava netrpělivě vyhlížejí nejdůležitější část letošní prvoligové sezony.

 

Ženy zakončily základní část vítězně. Ve čtvrtfinále vyzvou Hranice.

Hráčky FBŠ AL INVEST Jihlava se rozloučily se základní částí 1. ligy vítězně, když o víkendu porazily na domácí půdě Litvínov (5:4) i Mladou Boleslav-Nymburk (6:5p).

VÝBĚR SOUPEŘŮ tento víkend v elitních soutěžích

Také tento víkend můžete online sledovat dění při Výběru soupeřů na oficiálním webu českého florbalu. Na programu jsou všechny tři elitní soutěže a svou premiéru zažije 1. liga žen. My budeme u toho!

Základní část uzavřou zápasy s Litvínovem a Ml. Boleslaví-Nymburkem

Poslední dvě kola zbývají ukrojit z pomyslného „koláče“ základní části 1. ligy žen, jež končí tento víkend. Hráčky Florbalové školy AL INVEST Jihlava ji uzavřou dvěma utkáními v domácím prostředí.

Střelecká premiéra se slovy díků Šárky Dvořákové

Sobotní utkání prvoligových žen Florbalové školy AL INVEST Jihlava proti Orlicko-Třebovsku (výsledek 6:1) se neslo ve znamení střeleckých premiér.

Splněná povinnost: Ženy porazily Orlicko i počtvrté!

Prvoligové ženy Florbalové školy AL INVEST Jihlava si udržely stoprocentní bilanci ve vzájemných utkáních letošního ročníku s Orlicko-Třebovskem.

Ženy přivezly z Moravy tři body a vyhlížejí poslední domácí utkání

Polovičním bodovým ziskem zakončily ženy Florbalové školy AL INVEST Jihlava cestování po halách soupeřek v základní části letošní prvoligové sezony.

Poslední výprava v základní části. Ženy cestují na Moravu

Prvoligové ženy Florbalové školy AL INVEST Jihlava čeká tento víkend poslední vystoupení na palubovkách soupeřů v základní části.

Ženy zlomily Orlicko-Třebovsko až v poslední třetině

Čtyřicet minut trápení a povedená závěrečná dvacetiminutovka. Tak lze stručně popsat nedělní vystoupení žen na palubovce Orlicko-Třebovska v Dolní Dobrouči.
 

Po nezdaru v Jaroměři ženy vyloupily Hradec Králové

Prvoligové ženy Florbalové školy Jihlava absolvovaly o víkendu těžkou zkoušku fyzické i psychické odolnosti, když se v oslabené sestavě s pouhými devíti hráčkami do pole představily na venkovních palubovkách Jaroměře a Hradce Králové (IBK).

AnKu Dvořáková: Můj gól? Ten byl libovej!

Poprvé po návratu na Vysočinu se představila florbalovým fanouškům šéftrenérka mládeže Florbalové školy Jihlava Anna „AnKu“ Dvořáková při domácím utkání.

Pět bodů pod stromeček. Ženy porazily Hranice i Brno.

Naposledy v tomto kalendářním roce se prvoligové ženy FBŠ AL INVEST Jihlava představily svým fanouškům. O víkendu hostily v domácím prostředí Hranice a brněnské Bulldočky.

Ženy podruhé v sezoně zdolaly FbK Orlicko-Třebovsko

První liga žen měla na programu vložené 10. kolo. Hráčky Florbalové školy Jihlava se v něm v neděli potřetí v řadě představily na domácí palubovce, kde hostily celek Orlicka-Třebovska.
 

Ženy porazily lídra z Prahy, vzápětí však dostaly lekci od Plzně

Po pětizápasových cestách po halách soupeřů se prvoligové ženy FBŠ AL INVEST Jihlava o víkendu opět představily domácímu publiku.

Ženy zakončily venkovní sérii vítězstvím nad Orlicko-Třebovskem

Orlicko-Třebovský region byl v sobotu poslední zastávkou prvoligových žen Florbalové školy AL INVEST Jihlava na pětidílné cestě po halách soupeřek.

Bravo! Ženy vyhrály v Hranicích i Brně

Velmi úspěšný víkend mají za sebou prvoligové ženy Florbalové školy AL INVEST Jihlava, které přivezly pět velmi cenných bodů z hal soupeřek.
 

Zaváhání se Soběslaví ženy napravily v Budějovicích

Ženy Florbalové školy AL INVEST Jihlava mají za sebou úvodní vystoupení letošního prvoligového ročníku v halách soupeřek. Na víkendové cestě po jižních Čechách nejprve podlehly 3:5 Soběslavi (hráno v Sezimově Ústí), aby vzápětí v napínavém utkání zdolaly 7:6 českobudějovické UNITED.

Ženy prožijí víkend na jihu Čech

Druhá nejvyšší česká florbalová soutěž žen pokračuje o tomto víkendu 3. a 4. kolem. Hráčky FBŠ AL INVEST Jihlava odkrojí první dvě utkání z celkem pěti venkovních zápasů v řadě.

Iva Váňová: "Premiéru za ženy jsem si užila." Z ceny pro nejlepší hráčku byla překvapená

Ženy Florbalové školy Jihlava rozehrály nový prvoligový ročník s výrazně omlazenou sestavou. Pro některé hráčky byly domácí utkání proti Hranicím a Brnu vůbec prvním vystoupením v dospělé ženské kategorii. Patří mezi ně například obránkyně Iva Váňová.
 

K dramatickému obratu chyběl jen malý kousek, Bulldočky odolaly

Den po vítězství nad Hranicemi přivítaly ženy FBŠ AL INVEST Jihlava v domácím prostředí Bulldogs Brno. Loňské finalistky 1.ligy splnily roli favoritek, na Vysočině nakonec zvítězily 4:3, ale na plný bodový zisk se proti srdnatě bojujícím soupeřkám pořádně nadřely.

Ženy odstartovaly vítězně. Hranice zdolaly v prodloužení

Po sestupu z extraligy zcela nově poskládaný tým žen Florbalové školy AL INVEST Jihlava dnes zahájil své účinkování ve druhé nejvyšší české soutěži. Na úvod přivítal na domácí palubovce Hranice, které porazil 2:1 v nastaveném čase.

Že za humny je drak...? Nevěřte tomu!

PROHLÁŠENÍ PREZIDENTA KLUBU A ČLENŮ VEDENÍ K PLÁNŮM ROZVOJE ŽENSKÉHO FLORBALU V NÁSLEDUJÍCÍCH LETECH.

Po třech sezónách FBŠ Jihlava sestupuje z Extraligy žen

Ženy ostravského FBC čekal poslední úkol - porazit dosud extraligový tým z Jihlavy. To se jim povedlo na výbornou a po výsledku 7:1 si zahrají nejvyšší ženskou soutěž i příští rok!

Vstup do Baráže o Extraligu, ženám vyšel na 100%

Dnes ženy zvládly vstup do baráže a oba nevypočitatelné duely s prvoligovými vyhrály. Zatímco duel se Šitbořicemi-Těšany vyzněl zcela jednoznačně ( 13:1 ), večerní utkání nabídlo drama, pouze 27 vteřin dělilo ženy od ztráty bodů.

Loterie jménem baráž. Víkend bojů o znovuzískání extraligové příslušnosti

Téměř přesně před necelým měsícem ženy FBŠ ztratily příslušnost mezi nejlepšími týmy v ženském florbale, když nevyužily šanci ukončit Play-down sérii s Olomoucí na domácí půdě. A tak se za několik hodin letos již potřetí vypraví do Ostravy. Podaří se jim tentokrát v Ostrava uspět a vybojovat si právo na Extraligu nebo potvrdí zápornou bilanci a fakt, že na severomoravské půdě se jim nedaří?
 

Druholigové stříbro pro jihlavské ženy "B"

V neděli 6. dubna odehrálo v Kaplicích ženské florbalové družstvo FBŠ Jihlava B poslední dva zápasy letošní sezóny. Do posledního utkání bylo nic rozhodnuté !
 

Cesta k záchraně Extraligy žen vede přes baráž

Rozhodující 5. zápas pravdy se od začátku lépe vyvíjel pro domácí. Olomouc vstřelila úvodní branku a vedení si už nenechala vzít.

 

VYROVNÁNO 2:2! Klíčový zápas pro Olomouc

Do nedělního utkání vkládaly jihlavské hráčky, trenéři a nejspíš i každý fanoušek velké naděje. Důležité vítězství ze 2. zápasu, které ženy přivezly z Olomouce a výhoda dvou zápasů na domácím hřišti byly trumfy, které měly tuto sérii rozhodnout.

SROVNÁNO 1:1! Série se stěhuje do Jihlavy

Ve stínu napínavých bojů Play-off, v přestávce mezi čtvrtfinálem a semifinálem se rozehrály i série o záchranu, tedy Play-down. Zatímco v první dvojici možná trochu překvapivě Vinohrady dvakrát porazily Ostravu a teší se ze dvou mečbolů a výhody domácího prostředí, naše ženy musely dotahovat.

 

Generálka na boje v play-down ženám vyšla!

Do posledního 22.kola Extraligy žen, nebylo jasné hned několik otázek. Vyhraje základní část mistrovský Herbadent nebo Vítkovice? Jaké bude složení dvojic pro play-off i play-down série ?

 

O nedělním utkání jsem ani nevěděl, říká kouč Martin Procházka

Přišel, pozoroval, odtrénoval – a byl u první 3bodové výhry týmu v sezoně. Husarský kousek se povedl Martinu Procházkovi, který pro víkendová 2 utkání nahradil na lavičce Jihlavy vytížené duo Jindra – Jelínek a hned dovedl tým k triumfu 10:5 nad FBC Ostrava. A to o utkání ani nevěděl!

 

O nedělním utkání jsem ani nevěděl, říká kouč Martin Procházka

Přišel, pozoroval, odtrénoval – a byl u první 3bodové výhry týmu v sezoně. Husarský kousek se povedl Martinu Procházkovi, který pro víkendová 2 utkání nahradil na lavičce Jihlavy vytížené duo Jindra – Jelínek a hned dovedl tým k triumfu 10:5 nad FBC Ostrava. A to o utkání ani nevěděl!

 

Ženy nestačily na poslední Vinohrady, stále ztrácí 3 body na Ostravu

Po zlepšeném výkonu v minulých zápasech proti Tatranu a Ostravě, opakovanému bodovému zisku a probuzení jihlavských střelkyň, nejeden fanoušek FBŠ věřil, že předchozí trápení bude zapomenuto a ženy potvrdí vzrůstající formu i na hřišti posledních Vinohrad.

 

Střeleckou pohodu odnesla Ostrava, varování před play-down?

Kdo přišel v neděli do haly nejspíš nevěřil vlastním očím a kdo nepřišel, bude dlouho litovat. Domácí hráčky FBŠ zcela ovládly utkání proti Ostravě.

Mrazivé počasí víc svědčilo libereckým

O víkendu v Jihlavě uhodily kruté mrazy a na podobné počasí jsou více zvyklé liberecké Crazy girls. Možná i díky teplotám hluboko pod nulou vyšel hostujícím hráčkám úvod utkání 18.kola lépe a Jihlava tak od začátku tahala za kratší konec.

Ženy "B" doma stoprocentní a stále druhé!

Ženy "B" tak mají ve 2.lize odehrány přesně dvě třetiny z 18 utkání a průběžně drží výbornou druhou příčku. Z domácího prostředí vytěžily maximální počet šesti bodů a dokázaly, že z Jihlavy se nevozí body snadno!

Klokaní kanonáda smísená s gólovou nudou v Brně

Bookmakeři měli mít tentokrát snazší roli než v jiných kolech. Že ale ne vždy musí vše dopadnout tak, jak veřejnost očekává, potvrdily především týmy ze spodku tabulky.

Extraligový duel podruhé bez branky

Ze včerejšího utkání Extraligy žen, přivezly ženy FBŠ další bod! Utkání sice chybělo koření většiny sportů, tedy branky a tak se zrodil podruhé v historii a opět mezi Jihlavou a Brnem bezbrankový výsledek.

Dřina elitního ženského týmu

Zatímco většina dívek a žen se nyní věnuje nejspíš pečení cukroví, ženy FBŠ makají ve FitPeople a připravují se na poslední duel letošního roku proti mistrovskému Herbadetu!

Ženské béčko vyplenilo Dačice

Zatímco elitnímu ženskému týmu se výsledkově zatím příliš nedaří, hráčky druholigové rezervy se činí. Na turnaji v jihočeských Dačicích předvedly, že umí hrát parádní kombinační florbal a poradily si jak se silným Táborem, za nějž nastupuje i řada hráček někdejší Jiskry Havlíčkův Brod, tak se Světlou nad Sázavou. Momentálně okupují skvělou druhou příčku v tabulce!

Třetí třetina připravila Jihlavu o senzaci

Až ve třetí třetině ztratily naše ženy skvěle rozehrané utkání proti silným Bohemians Praha. Dvě podařené třetiny jsou však příslibem do budoucna. Začíná se blýskat na lepší zítřky!

 Rozpis tréninků pro jarní část sezony

Rozpis tréninků pro jarní část sezony

Téměř všechny naše kategorie již mají svá poslední ligová utkání odehrány, co ...

Spouštíme přihlašování na soustředění ve Svitavách!

Spouštíme přihlašování na soustředění ve Svitavách!

Ve druhé části letní přípravy se opět vydáme na společné soustředění. To se bude konat stejně jako v ...
Muži v Třeboni bohatým brali a chudým dávali

Muži v Třeboni bohatým brali a chudým dávali

V sobotu se náš mužský tým představil ve sportovní hale v Třeboni, kde je čekal souboj s rezervním tý ...
Junioři na domácím hřišti bez zaváhání

Junioři na domácím hřišti bez zaváhání

Poslední únorová sobota nabídla další dvě utkání našeho juniorského týmu, ...
Junioři přivezli další body, ale nezvládli souboj o druhé místo

Junioři přivezli další body, ale nezvládli souboj o druhé místo

V neděli 3. února se juniorský tým vydal k dalším ligovým utkáním do Žďáru nad Sá ...
Dorostenky přidaly 2 výhry a slaví pátý titul v řadě! Čekají na předkolo MČR.

Dorostenky přidaly 2 výhry a slaví pátý titul v řadě! Čekají na předkolo MČR.

Letošní nebývale vyrovnanou Ligu dorostenek ovládly naše holky. Na posledním turnaji první tři t&yacu ...
Premiéra v Novém Veselí se juniorkám povedla!

Premiéra v Novém Veselí se juniorkám povedla!

Juniorky porazily Hradec Králové a navázaly na povedený florbalový víkend v Novém Veselí. Trad ...
Brněnské dvojí derby za šest a zimní pauza na 5.místě!

Brněnské dvojí derby za šest a zimní pauza na 5.místě!

Poslední dvě utkání 1.ligy juniorek před vánoční pauzou přineslo dvojí brněnské derby. Juniorky obě o ...
Juniorky dovezly ze severozápadu 6 bodů a stoupají tabulkou 1.ligy!

Juniorky dovezly ze severozápadu 6 bodů a stoupají tabulkou 1.ligy!

Náročný víkend mají za sebou naše juniorky. Poslední dvě utkání před začátkem Mistrovst ...
Z Ostravy přivezly juniorky cenné zkušenosti i větší sebedůvěru!

Z Ostravy přivezly juniorky cenné zkušenosti i větší sebedůvěru!

Další prvoligový víkend mají za sebou juniorky. Dlouhá cesta do Ostravy, těžké utkání s ...
Rozpis tréninků pro jarní část sezony

Rozpis tréninků pro jarní část sezony

Téměř všechny naše kategorie již mají svá poslední ligová utkání odehrány, co ...

Rodičovské schůzky a jejich harmonogram

Rodičovské schůzky a jejich harmonogram

Na konci dubna čekají vybrané kategorie tradiční rodičovské schůzky. Níže naleznete jejich harmonogram a zár ...
Starší žáci odehráli poslední turnaj, v dubnu si zahrají o Pohár hejtmana!

Starší žáci odehráli poslední turnaj, v dubnu si zahrají o Pohár hejtmana!

V neděli odehráli starší žáci v Třebíči poslední ligový turnaj, nyní je čeká nadstavbov ...
Úspěšné turnaje kluků, vydařená premiéra dresů pro elévky

Úspěšné turnaje kluků, vydařená premiéra dresů pro elévky

Naše víkendy jsou již tradičně plné dětských turnajů. I tentokrát tomu nebylo jinak, hned šestice tým ...
Rozvrh tréninků během jarních prázdnin

Rozvrh tréninků během jarních prázdnin

V termínu od 4. do 8. března mají děti na Vysočině vyhlášeny jarní prázdniny. Připomínáme, že ...

  Zabezpečeno - SSL certifikát AlpiroSSL
  Positive SSL

  Florbalová škola Jihlava, z.s.
  Pávov 123, 586 02 Jihlava
  IČO: 26987121

  © 2016 - 2020 | Všechna práva vyhrazena
  Přebírání obsahu je dovoleno pouze s písemným souhlasem autorů.