NÁBOR 2019             Archív článků - Aktuality

PŘERUŠENÍ KLUBOVÉ ČINNOSTI

Dle nařízení vlády ČR jsme nucení přerušit většinu klubových aktivit, zejména tréninkovou a soutěží činnosti. A to po dobu nezbytně nutnou, nejméně však do 2.11.2020.

Všechny týmy se po 60 dnech opět vrací do tréninku!

Po více než 60 dnech bez možnosti společného sportování způsobené pandemií COVID-19 se konečně vracíme zpět do tréninku! Postupné rozvolnění vládních opatření umožnil částečnou obnovu naší činnosti.

Upevňujeme spolupráci s FAT PIPE. Vrací se oblíbený veletrh s Tomem Ondruškem

Po roční pauze se vrací materiálový veletrh. Již v pondělí přijede reprezentační útočník a tvář značky FAT PIPE, Tom Ondrušek. Přinášíme zajímavé novinky a výhody díky upevněné spolupráci.

Víkend patřil dorostenkám, dařilo se také dětským týmům

Uplynulý víkend ovládly dětské týmy spolu s dorostem a dorostenkami. Bojovalo se na čtyřech místech zároveň a nejdelší mise zavedla dorostenky až do Písku.

Rodičovské schůzky a jejich harmonogram

Na konci dubna čekají naše kategorie tradiční rodičovské schůzky s trenéry.

PÁTEK 13. – PROHLÁŠENÍ KLUBU

Minulý pátek, příznačně třináctého, se navždy zapíše černým písmem do naší historie. Události posledních týdnů značně překročily hranice Jihlavy a zdaleka nezasáhly jen náš klub.

Rozpis tréninků pro jarní část sezony

Téměř všechny naše kategorie již mají svá poslední ligová utkání odehrány, což značí, že konec florbalové sezony je za dveřmi. Každopádně pro nás je to jasný signál k tomu, že se blíží přípravná část na další sezonu, konkrétně v našem případě v podobě letní kondiční a všestranné sportovní přípravy.

Úspěšné turnaje kluků, vydařená premiéra dresů pro elévky

Naše víkendy jsou již tradičně plné dětských turnajů. I tentokrát tomu nebylo jinak, hned šestice týmů bojovala po celém kraji.

Spouštíme přihlašování na soustředění ve Svitavách!

Ve druhé části letní přípravy se opět vydáme na společné soustředění. To se bude konat stejně jako v předešlých letech ve městě Svitavy. V tomto roce navíc ve dvou termínech! Nejprve pro elitní kategorii chlapců a poté pro žákovské týmy. Cílem soustředění bude nejen utužení kolektivu, ale rovněž také zlepšení herního projevu a samotné hry.

Rozvrh tréninků během jarních prázdnin

V termínu od 4. do 8. března mají děti na Vysočině vyhlášeny jarní prázdniny. Připomínáme, že o prázdninách jsou zrušeny některé tréninky mládeže. Výpis zrušených tréninků najdete v níže uvedené tabulce. Přejeme Vám, ať si je pořádně užijete a po prázdninách se na Vás těšíme v plné síle.

Souhrn víkendových ligových utkání

Starší žáci se v neděli představili v rámci druhého koše v domácí hale v Dolní Cerekvi. Tentýž den se hned dva naše týmy představily na ligovém turnaji elévů v Jihlavě!

Mládež se o víkendu představila v rámci celého kraje

Další víkend plný florbalu je za námi. Během něj se na hřištích v rámci celého kraje představily hned tři naše mládežnické týmy. Mladší žáci nejprve v sobotu bojovali v Ledči nad Sázavou a poté v neděli v Okříškách. Neděle pak patřila také turnaji přípravek v Bystřici n.P..

Přihlášky na turnaj Prague Games 2019 spuštěny!

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos se po skončení florbalové sezóny 2018/2019 zúčastní naše mládežnické týmy letních turnajů.

Tři mládežnické týmy o víkendu opět v akci

V sobotu byly na programu ligové zápasy mladších žáků a dorostenek. Neděle poté patřila opět mladším žáků, tentokrát při trojkovém florbalu.

Tomáš Dibelka v nominaci národního výběru do 17 let

S velkou hrdostí a nadšením oznamujeme nominaci Tomáše Dibelky do širšího kádru nově vzniklého národního výběru dorostenců České republiky U17.

Gólmani pozor! V novém roce zahajujeme brankářské tréninky!

Od února spouštíme pro naše strážce florbalových brankovišť nové brankářské tréninky. Tréninky se budou dle rozpisu konat každý lichý čtvrtek ve sportovní hale v Dolní Cerekvi. Více informací v článku.

Na týmy z první čtyřky dorostenci nestačili

V dalších ligových zápasech se představili také další naše týmy. Dorostenci bohužel nestačili na své soupeře a z Pelhřimova se vracejí s prázdnou. Elévové bojovali v Třebíči a trenérka si pochvalovala jejich výkon.

Žákyně a žáci bojovali v Jihlavě

Další víkend plný florbalu je za námi. Žákyně ani žáci tentokrát nemuseli cestovat nikam daleko, protože se v rámci svých ligových soutěží představili v jihlavské sportovní hale. A jak si vlastně vedli?

Nejmenší členové rozdávali radost v domácí sportovní hale

Další víkend plný florbalu je za námi a s tím přichází i pravidelný souhrn toho, jak si vedly naše kategorie, které byly v akci. V dalších zápasech se představila přípravka, elévky, mladší žáci a také dorostenky.

Spolupracujeme s klubem Snipers Třebíč!

S novým rokem přichází také nové výzvy a jednou z nich je i nově vzniklá spolupráce s klubem Snipers Třebíč. V tuto chvíli se konkrétně jedná o výpomoc v rámci prvoligového dorosteneckého týmu.

Krajská reprezentace? Velmi cenná zkušenost a samozřejmě také velká čest!

Víkend plný florbalu a soubojů chlapeckých krajských reprezentací je za námi. Na celkem čtyřech místech v republice bojovaly týmy dorostenců a starších žáků. V tomto článku máme pro Vás přichystaný malý souhrn toho, jak si vedly oba týmy Kraje Vysočina a jak tyto akce hodnotí samotní členového našeho klubu, kteří měli tu čest být součástí.

Neděle patřila trojkovému florbalu starších žákyň

Jako jediný mládežnický celek se vypravily naše starší žákyně do nedalekého Pelhřimova, kde na ně čekaly další tři ligové zápasy v rámci Ligy Vysočiny.

Krajské reprezentace jdou do boje! V jejich sestavách máme početné zastoupení.

Nadcházející lednový víkend nabídne souboj těch nejlepších hráčů, kteří se v dresech svých krajů utkají proti soupeřům z dalších částí republiky. Na programu jsou turnaje chlapeckých krajských reprezentací dorostenců a starších žáků! V obou kategoriích také s početným zastoupením našich členů!
 

Mládež po Vánocích opět v akci

Na svátek Tří králů se poprvé v tomto novém roce představili při dalších ligových utkáních celkem čtyři mládežnické týmy. Dorostenci bojovali na turnaji v domácí sportovní hale v Dolní Cerekvi, na dorostenky čekala cesta do Týna nad Vltavou, starší žáci vyrazili do nedaleké Telče a na elévy čekal turnaj ve Žďáru nad Sázavou.

Mladší žáci si předvánoční čas zpestřili turnajem v domácí hale

V sobotu 22. prosince se v dolnocerekevské sportovní hale představili mladší žáci. Na tým vedený hlavním trenérem Zavadilem čekal nejprve soupeř z Třebíče, poté ze Světlé nad Sázavou a nakonec z Havlíčkova Brodu.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2019!

Přejeme všem našim členům, fanouškům, partnerům, rodičům a v neposlední řadě také soupeřům veselé Vánoce a do nového roku 2019 vše nejlepší, pevné zdraví a hodně úspěchů mezi florbalovými mantinely i mimo ně!

Dorostenci v sobotu bojovali v Jihlavě

V sobotu 15. prosince se v jihlavské sportovní hale představil dorostenecký tým, na který čekaly další tři ligová utkání. Na náš mladý tým tak čekala těžká zkouška v podobě nestandartního počtu zápasů.

Mládežnické týmy se po krátké pauze dostaly opět do akce

Florbalový svátek v podobě Mistrovství světa v Praze je již bohužel za námi, a tak se po krátké pauze mohly opět v akci představit také naše mládežnické týmy. Dorostenky se představily na domácí turnaji v Dolní Cerekvi, starší žáci v Telči a elévové v Pacově.

Uplynulý víkend v kostce

Také o minulém víkendu byli v akci naše mládežnické celky. Konkrétně se jednalo o starší žákyně, mladší žáky, kteří měli opravdu nabitý víkend a přípravku, která rovněž sbírala další cenné zkušenosti, více ve článku.

Svatomartinský víkend byl plný dětského florbalu

V sobotu i v neděli se na mnoha místech na Vysočině představily naše mládežnické týmy. V době reprezentačního termín a turnajů EFT, tak kalendář patřil především dětem a mládeži.

Správce Filip je opět chytřejší aneb potvrzení plateb i pro VZP

Úspěšně jsme do našeho klubového systému přidali nové funkce, tou zásadní je generování dokladů za provedené platby na klubový účet. Náš "Filip" je tak opět mazanější.

Čtyři mládežnické týmy v akci. Nejlépe se dařilo dorostenkám.

První listopadový víkend se opět nesl v duchu florbalu. Dorostenci se představili v Ledči nad Sázavou, dorostenky jely bojovat o další body do Týna nad Vltavou, starší žákyně se představily na domácím hřišti a mladší žáci se v rámci "trojkového" turnaje vydali do Pacova.

Křižovatka za Kostelcem směrem na Dolní Cerekev je opět průjezdná

Dlouhé týdny nás trápilo dopravní omezení za Kostelcem u Jihlavy. Nyní je nový kruhový objezd dokončen a křižovtka je směrem na Dolní Cerekev opět průjezdná!

Čtveřice mládežnických týmů v akci po celé Vysočině

O tomto víkendu měla naše mládež napilno. Dorostenci se představili "doma" v Jihlavě, dorostenky vyrazily do Žďáru nad Sázavou, kde je stejně jako dorostence čekalo derby, mladší žáci vyjeli do Třebíče a přípravka do Pelhřimova.

Derby víkend je tady...Přijďte nás podpořit!

Znovu se nám blíží víkend a je na čase si ukázat harmonogram našich kategorií! O víkendu se představí nejen naši dorostenci a dorostenky, ale také mladší žáci a přípravka!

Úspěšný víkend mládeže potvrdily juniorky v Hradci Králové!

Další soutěžní víkend za námi a již tradičně byl ve znamení turnajů a velkých bitev. Své zápasy odehráli elévové, starší žáci a také juniorky. No ale pěkně popořadě!

Početné nominace do krajských reprezentací odráží dobrou práci v klubu

Cílem našeho klubu je vychovávat z našich hráčů a hráček reprezentanty, kteří budou se ctí a nadšením reprezentovat svůj kraj v rámci regionálních výběrů.

VŽDY AKTUÁLNĚ! S klubovým webem a aplikací Český florbal

Nová sezóna má za sebou první měsíc a většina našich týmů již vykročila do ligových soutěží.

Správce Filip připomíná členské příspěvky

Klubový informační systém Filip v těchto dnes rozesílám výzvy k úhradě členských příspěvků pro sezónu 18/19.

Testování ponožkobot, aneb se Skinners kamkoliv

Na úvod vznikající spolupráce se sportovním obchodem Sanasport, nám byl představen a k testování nabídnutý nový produkt na trhu – Skinners.

Starší žáci si připisují první výhru, dorostenky doma nezaváhaly

Starší žáci odjeli s novým trenérem Filipem Kolářem do Žďáru nad Sázavou, kde odehráli dva zápasy s domácím Hippos Žďár nad Sázavou. Dorostenky se představily na domácí půdě a dvakrát jednoznačně zvítězily.

Větrná neděle přinesla 3 body pro juniory a úspěšné představení elévů a mladších žákyň.

Již v sobotu meteorologové avizovali nepříznivé počasí na nedělní dopoledne. A tentokrát se nemýlili. Na turnaji elévů v Jihlavě vypadával proud a kapalo ze střechy, na domácím turnaji juniorů v Dolní Cerekvi se hrálo potmě.

Jihlavská mládež o víkendu nezahálela. Premiéru prožily elévky.

Kolotoč ligových turnajů mládeže se na plno roztočil. V sobotu potvrdily svoji suverenitu dorostenky. Premiéru si odbyly elévky, které společně s přípravkou zahájily sezónu v Pelhřimově. V neděli čekali další ligové zápasy dorostence a mladší žáky 5+1.

O víkendu nastoupilo k ligovým turnajům 5 mládežnických týmů

První ligové turnaje mají za sebou elévové a mladší žákyně, kteří bojovali na turnaji v Pelhřimově. V neděli se ve stejné hale představili starší žáci. Na jihlavské palubovce odehráli další zápasy ve formátu 3+1 mladší žáci a starší žákyně.

Florbalové léto 2017 - díl 3.

A máme tu závěrečný 3. díl naší letní trilogie. Srpen - měsíc sportovního tábora a několika soustředění. Všechny naše mládežnické kategorie absolvují soustředění a kromě herní přípravy je součástí také důležitá tmelící fáze.

Florbalové léto 2017 - díl 2.

Červenec přinesl mimo jiné 2 velké akce. Mezinárodní turnaj Prague Games, kterého se zúčastnilo více než 60 našich hráčů a hráček a 3. ročník česko-finské Mezinárodní florbalové školy (IFS2017), kerý se podruhé konal v Jihlavě.

Florbalové léto 2017 - díl 1.

Z akce do akce šly naše mládežnické týmy od května až do srpna. V prvním dílu vám přinášíme ohlédnutí za turnajem elévů v Brně, teambuildingovým soustředěním žákyň. Několik našich reprezentantek bojovalo za region Vysočina a Jižní Čechy na turnaji Regionálních výběrů. Velkého úspěchu dosáhly zástupkyně z řad starších žákyň, které se v dresu Kraje Vysočina staly neficiálními Mistryněmi ČR a následně získaly 4. místo na Olympiádě dětí a mládeže v Brně. Mezinárodního turnaje Open Game v Brně se zúčastnila přípravka, žákyně a juniorky.

Jihlavská výprava na Prague Games 2017 čítá na 80 účastníků

V úterý startuje již 14. ročník největšího mládežnického turnaje, slavné Prague Games! V mnoha ohledech to bude ročník opět rekordní, naše výprava také.

HLEDÁME TRENÉRY k našim mládežnickým týmům a kroužkům

Baví vás práce s dětmi? Rádi sportujete? Pojďte nám nám pomoci rozhýbat současnou generaci a přispět k výchově nových florbalových talentů. Právě teď je nejlepší čas se stát trenérem v FBŠ!

Celostátní soutěže znají svůj řád pro sezónu 2017/2018

Rozlosováním nejvyšších soutěží tradičně začíná ve druhé polovině června nová sezónu. Letos tomu není jinak. Na tradičním losovacím aktivu nechyběl ani náš zástupce. Jak to tedy bude?

BRNO HUMMEL OPEN GAME KIDS 2017

O víkendu proběhl v Brně již 9. ročník mezinárodního mládežnického turnaje - HUMMEL OPEN GAME KIDS 2017. Turnaj patří mezi naše letní cíle a letos se výprava opět rozrostla. Jak se vedlo našim týmům?

Peterka pro JL: Rozvoj florbalu v regionu musí pokračovat!

První větší pracovní povinnosti čekaly Michala Peterku ve funkci florbalového hejtmana. Na pracovní setkání s prezidentem Českého Florbalu, Filipem Šumanem brzy navázal i obsáhlý rozhovor pro Jihlavské listy.

Axa Floorball Cup ve Falunu s naší účastí

Pětice našich zástupců využila nabídky partnerského klubu Florbal Chodov a vydala se s Chodovskou výpravou na turnaj Axa Floorball Cup do švédského Falunu.

Turnaj regionálních reprezentací s početným zastoupením našich hráček

O posledním květnovém víkendu se v moravské metropoli sešly regionální reprezentace žákyň a dorostenek, aby po celoroční přípravě změřily své síly. 

Elévové znovu v akci, starší žáci naposledy

Starší žáci se letos představili naposledy. V Pelhřimově do zápasů nastoupilo rekordních 19 hráčů a hráček. Další porci zápasů absolvovali také elévové ve Žďáru nad Sázavou. Dvakrát se radovali z vítězství, dvakrát odešli poražení. Za konečné 3. místo si vystříleli talíř plný ovoce.

Regionální reprezentace je cenná zkušenost pro holky i pro nás trenérky!

Na webových stránkách Českého florbalu se objevil rozhovor s naší trenérkou. Těší nás její poctivá práce a výsledky, které přináší. Zároveň snad ještě víc, její nadšení pro dívčí florbal. Nezbývá než se s Vámi o rozhovor podělit.

O supervíkendu zářily především holky, úspěchů však bylo víc

Po krátké pauze a volnějším programu našich kategorií přišel SUPERVÍKEND! Sedmero týmů bylo v akci a výsledky byly víc než super.

Dorostenci bitvu roku nezvládli. Žáci s přípravkou rozdávali radost

Hráli o všechno. Klíčový zápas prohráli. Dorostenecké tažení za postupem utnula Světlá nad Sázavou. Teď už to budou mít těžké. Zato dětem se víkend vydařil.
 

Trio chlapeckých týmů půjde do boje. Dorost čeká zápas o všechno

Pouze tři týmy hrající regionální soutěže se o víkendu představí v akci. Tentokrát půjde z hlediska soutěžní struktury o ryze chlapeckou záležitost.

Shooters doma kralovali. Žákyně a žáci na tradiční vlně

Pokud udrží stávající výkonnost i nadále, čeká je historický úspěch. Mužská rezerva v letošní sezoně ještě neprohrála. Platí to i po domácím turnaji. Příjemnou „tradicí“ jsou výsledky žactva.

POCHLUB SE ZNÁMKAMI

Pololetí je tady a s ním také vysvědčení. Dobrý prospěch je stejně důležitý jako přístup k tréninku, tedy důležitější.

Cílem je příprava kluků do budoucna, shodují se trenéři Zinek s Rauerem

Dvě chlapecké kategorie letos poznaly nové trenéry. Kamil Zinek s Lubošem Rauerem už se rozkoukali. A tak se s námi mohli podělit o své dojmy a trenérské cíle nejen pro tento soutěžní ročník. 

Dorostenky udržely vedení. Starší žáky nespasila ani dívčí výpomoc

Přestože se Světlou pouze remizovaly, udržely si dorostenky důležitý odstup na první pozici. Ten pojistily vysokou výhrou v derby. Starší žáci tentokrát bez bodu. Střelecká mizérie postihla celý tým.

Dorostenky svedou bitvu o první příčku. Starší žáky čeká dvojí JeMoBu

Pouze dva neelitní celky Florbalové školy Jihlava nastoupí o nadcházejícím víkendu ke svým ligovým bojům. Dorostenky pojedou hájit první příčku do Ledče. Na starší žáky čeká turnaj v Třebíči.

Ženy čeká derby odveta na domácí palubovce. Junioři cestují na východ

Tři těžké zápasy čekají o víkendu na elitní celky Florbalové školy Jihlava. Ženy v neděli na domácí palubovce hostí v derby SK Jihlava. Junioři mají namířeno do Náchoda, kde sehrají dva duely. 

Shooters prodloužili sérii na 14 zápasů. Žákyně inkasovaly jediný gól

Vskutku vydařený byl tento víkend z pohledu neelitních týmů FBŠ Jihlava. Mužská rezerva ovládla oba své zápasy v bystřické hale, žákyně „doma“ nedostaly ani gól a suverénně třikrát vyhrály.

POZVÁNKA NA VÍKEND: Juniorky míří do Prahy a Hradce. Shooters budou v derby hájit ligové vedení

Hodně nabitý víkend čeká některé týmy Florbalové školy Jihlava. Do bojů o ligové body zasáhne hned čtveřice družstev. Největší pozornost se bude upínat k juniorkám a rezervě mužů. 

Mládež o víkendu zářila. Slavily se narozeniny trenérky i historická výhra turnaje

Doslova hody zažívaly o uplynulém víkendu mládežnické celky FBŠ Jihlava. Čtvero klubových zástupců bojovalo na půdě našeho kraje s množstvím soupeřů. A tentokrát se vážně dařilo. 

Shooters udrželi neporazitelnost. Dorostenky kráčí za postupem na MČR

Čtyři zápasy, žádná prohra. Kéž by to tak šlo pořád, chtělo by se říct. Neelitní týmy FBŠ se o uplynulém víkendu představily v nejlepším možném světle. 

Shooters hrají o titul půlmistra. Dorostenky čekají zápasy v Jihlavě

Dvě doposud nejúspěšnější klubové kategorie spojí tento víkend. Budou totiž jedinými dvěma reprezentanty z řad neelitních celků FBŠ, které nastoupí do svých ligových soutěží. 

Elitní kategorie se představí doma. Do boje vstupují ženy a junioři

O nadcházejícím víkendu jsou na programu celkem čtyři zápasy elitních kategorií FBŠ. Duo muži-juniorky z minulého týdne střídají ženy a junioři. Bonusem je fakt, že se bude hrát na domácí půdě.

Elitní kategorie jedou do světa. Muži na východ, juniorky na sever

Každý bod, který získá některá z elitních kategorií, bude mít o tomto víkendu cenu zlata. Muži cestují na půdu lídra tabulky z Hradce Králové, který zatím jen jednou jedinkrát prohrál. 

Dorostenci mobilizují síly, čeká je bitva o první místo. Zahraje si i přípravka

Dva mládežnické celky čekají o nadcházejícím víkendu ligová utkání. Největší pozornost bude upřena do dolnocerekevské haly. Dorostenci Florbalové školy sehrají netradičně celkem tři duely. 

Luboš Rauer: Přístup některých hráčů ke krajské reprezentaci je katastrofální

Druhý trénink s krajskou reprezentací za sebou mají starší žáci v Kraji Vysočina.

Výsledkový supervíkend. Dorostenky první, Shooters stále bez porážky

Celkem pět neelitních týmů FBŠ se představilo o tomto víkendu na palubovkách. Rezerva mužů prodloužila sérii neporazitelnosti na osm zápasů. 

Florbalový supervíkend tady. Do boje vstupuje pětice týmů

Pořádná porce florbalu čeká o tomto víkendu na hráče FBŠ Jihlava. Krom dvou elitních kategorií, žen a juniorů, se představí další pětice neelitních celků. 

Mláďata bojovala. V neděli se však podle představ nedařilo

Pokud bychom se na neděli dívali pouze z výsledkového hlediska, mohli bychom ji směle nazvat černou. Jediný tým s klubovou příslušností FBŠ totiž dokázal okusit chuť vítězství. 

Neděle v režii přípravky a mladších žáků

Pouze dvě kategorie budou o nadcházejícím víkendu reprezentovat barvy Florbalové školy Jihlava v soutěžních strukturách Českého florbalu. 

Jihlava versus východní Čechy. Elitní týmy mají jasný kurs

Zatímco naprostá většina mládežnických celků o tomto hracím víkendu odpočívá, oba elitní celky FBŠ jdou do boje. 

Žákyně si podmanily Budějovice. Předvedli se i starší žáci a elévové

Celkem tři mládežnické celky FBŠ Jihlava vstoupily během 43. týdny kalendářního roku do ligových bojů. Starší žákyně si dokráčely pro tři výhry v Českých Budějovicích. 

Čtveřice hráčů a trenér Rauer, výrazná stopa na výběrech žáků

Dorostenci a děvčata už své úvodní výběrové tréninky mají za sebou. Další na řadu přišla kategorie žáků. Svou nesmazatelnou stopu zanechalo i několik zástupců FBŠ Jihlava. 

První výběrový trénink žákyň a dorostenek s početným zastoupením FBŠ

Hned devět zástupkyň našeho klubu se představilo na prvním tréninku regionálních výběrů, který se konal v Přibyslavi. 

Žáci, žákyně a elévové. Zápasy čekají na trio týmů

Nadcházející víkend patří početně k těm méně náročným. Do hry totiž vstoupí pouze tři jihlavské mládežnické celky. Domácí představení čeká na vítěze prvního turnaje – elévy. 

Dorostenci stále neporažení, dorostenky bez inkasované branky

Další turnaj měly na programu také obě dorostenecké kategorie. Kluci hráli v Telči, holky čekala dlouhá cesta do Písku.

Mladší žáci s přípravkou rozdávali florbalovou radost

O víkendu čekali na své turnaje i mladší žáci s přípravkou. Zatímco žáci se vypravili do Jaroměřic, přípravka hostila turnaj na domácí půdě. Navíc s velkým překvapením.

Nejvyšší čas zabrat! Ženy čeká derby, muže domácí dvojduel

Budíček! Dost bylo oťukávání, zvykání si. Přichází čas, kdy je potřeba svůj um a dovednosti prodat na hřišti. Ideální podmínky k tomu budou mít o nadcházejícím víkendu obě elitní klubové kategorie. 

Vzhůru na jih! velí mládež FBŠ

Hned čtyři mládežnické kategorie našeho klubu o nadcházejícím víkendu poměří své síly se svými soupeři. Jedno je však spojuje – všechny míří buď směrem na jih Kraje Vysočina nebo na jih Čech. 

Shooters i po derby stoprocentní! Předvedli se také starší žáci a elévové

Šest utkání. Šest výher. Rezerva mužů dělá všem radost a skvělou reklamu klubu. O uplynulém víkendu se B-tým mužů představil na třešťské palubovce.

Juniorský víkend: Holky čeká domácí premiéra, kluci jedou do Třebíče

Minulý týden se elitním týmům příliš nedařilo. Tento týden budou klubový prapor zvedat celky juniorské. Holky-juniorky se v rámci vrcholové 1. ligy juniorek představí v domácí premiéře. 

Shooters hájí první pozici. Starší žáci a elévové cestují do Okříšek

Tři mládežnické či neelitní týmy FBŠ Jihlava nastoupí o víkendu ke svým ligovým zápasům ve struktuře Českého florbalu. Největší pozornost se bude upírat v sobotu k třešťské sportovní hale. 

Dorostenci stále bez prohry. Další trojice týmů v akci

Hned šestice týmů FBŠ Jihlava se o víkendu představila v soutěžních strukturách Českého florbalu. Elitním týmům se věnuje samostatný článek, nyní se zaměříme výhradně na mládež.

„Volební“ víkend je tady. Elitní týmy čeká dvoje rozhodování

Tak trochu speciální víkend čeká na dva elitní celky FBŠ Jihlava v tomto týdnu. Od pátka se totiž konají volby do krajských zastupitelstev a Senátu, o víkendu pak hrají jak muži, tak ženy. 

POZVÁNKA NA VÍKEND: Žákyně se představí v Jihlavě. Tři další cestují ven

Další velký hrací víkend je tu. Krom zápasů dvou elitních kategorií je však na programu i řada mládežnických zápasů. Do hry se dostanou hned čtyři naše mládežnické celky. 

Shooters kralují Vysočině. Ostatní týmy úspěšné z poloviny

Krom juniorek se o uplynulém víkendu zapojily do hry i další tři týmy jihlavské Florbalové školy. Až do Pardubického kraje, konkrétně do Skutče, odcestovali muži Shooters.

„Třebíčský“ víkend je tady. Juniorky čeká derby v Českých Budějovicích

Florbalová sezona 2016/2017 se pomalu rozjíždí na plné obrátky. Většina z týmů FBŠ Jihlava už do letošního ročníku vstoupila. Ne však junioři. První dvě utkání čekají na elitní mládežnický celek v Třebíči, kde odstartují 2. ligy juniorů, skupinu C.

Shooters, dorostenci a žákyně bez porážky. Žáci úspěšní z poloviny

První opravdu velký hrací víkend za sebou mají někeré týmy FBŠ Jihlava. Do ligových soutěží jich vstoupilo hned šest. Elitnímu mužskému týmu a juniorkám se budeme věnovat v samostatných článcích. 

Šestici týmů čeká sezonní start

Ligovou premiéru prožily v uplynulém týdnu ženy, které tak jako první, ač bohužel trochu neslavně, odstartovaly nový ročník 2016/2017. Nyní přichází řada na hned šestici dalších týmů FBŠ Jihlava.

Děti sbíraly zkušenosti v Praze. Zúčastnily se Fat Pipe Kids Cupu

Prodloužený víkend od pátka do neděle měly mladé naděje jihlavského FBŠ zpestřený přípravným turnajem na pražském Chodově. Žákyně a mladší žáci odcestovali do metropole s cílem nabrat co nejvíc zkušeností a vyzkoušet nepoznané. Čekali nás noví soupeři. Žáky i nový rozměr hřiště a formát hry. Přestože jsme výsledkově nezářili, děti si akci užily. 

Kája Petrlíková o reprezentačním kempu: "Super parta a pozitivní atmosféra!"

Víkend velkých jihlavských premiér se týkal i novopečené reprezentantky Karolíny Petrlíkové. Ta se totiž po Anně Dvořákové stala druhou ženou z Jihlavy, která zavítala na kemp národního týmu.

Děti čeká soutěžní generálka. Vyrážíme na chodovský FP Kids cup

Seniorské kategorie mají za sebou pohárová klání a přátelské zápasy. Sezóna však nezačíná jen jim. Do hry se brzy dostane i plná mládežnická struktura Florbalové školy Jihlava. Dva zástupci naší mládeže pojedou na „generálku“ do Prahy. 

Mám ráda výzvy, proto chci pískát, odhodlaně vzkazuje Kristýna Šťastná

Rozhodčí. Neuvěřitelně nevděčná a nedoceněná práce. A přesto tak moc důležitá. Vždyť bez arbitrů by se nemohlo odehrát jediné soutěžní utkání.

Finské IFS je minulostí, laťka je opět o něco výš

Když se v roce 2015 rozjel první ročník Mezinárodní florbalové školy, která vznikla po vzoru stejného projektu pro hokej, málokdo tušil, o jak úspěšnou a prestižní akci půjde.

Trio talentů reprezentovalo Jihlavu v Jičíně

Tak vypadala sestava našich zástupců na výběrovém kempu talentované mládeže v Jičíně. A rozhodně se neztratili.

Druhý ročník IFS 2016 za dveřmi

Rok poté, co nás poprvé navštívili naši finští přátelé z Pirkkaly, dochází na střídání role hostitele. Letošní ročník Mezinárodní sportovní školy budou mít ve své režii Seveřané.

Žákyně klubovými tahounkami PragueGames

Celkem čtyři jihlavské celky odcestovaly do Prahy k letošnímu ročníku mezinárodního turnaje Prague Games. Pátou skupinku tvořili kluci, kteří hostovali v partnerském Chodově.

Florbalové léto začíná. FBŠ míří na PragueGames

Již potřinácté se do pražské metropole sjedou týmy z celého světa, aby poměřily síly a utkaly se o medaile na nejprestižnějším mládežnickém florbalovém turnaji na světě.

Přihlášeno! Vstupujeme do nového soutěžního ročníku 2016/2017

V pátek 27.květnaa se uzavřel systém ČFbU pro přihlášky soutěží do sezóny 2016/2017. Níže přinášíme finální verzi té naší. Na několika věcech ještě pracujeme, je možné že ještě nějaký tým přibude.

Výběry dívek: Dorostenky končily turnaj výhrou, žákyně zářily stříbrně

Když se v loňském roce výběry dorostenek a žákyň vracely z turnaje v Brně, patřilo jim shodně šesté místo. Nebylo to špatné, ale očekávání byla možná trochu vyšší, zvlášť u silného dorosteneckého ročníku.

11. zasedání valných hromad krajů Kraj Vysočina a Jihočeský kraj

Tradiční náplní krátké pauzy mezi soutěžními ročníku jsou valné hromady a následně losování soutěží do nové sezóny.

První společné setkání dívčích výběrů Vysočiny a jižních Čech

V letošní sezoně už proběhla dvě setkání dívčích výběrů na obou „polovinách“ Regionu V. Úvodní tréninky pod vedením trenérů fungovaly jako rozvojové, proto se hráčky scházely odděleně v rámci svých krajů.

Výber soupeřů 2016

Již několikátým rokem platí ve florbale novinka, kdy dvojice pro play-off neurčuje umístění v tabulce základní části a klasický systém 1-8, 2-7 apod.

Krajské kolo ve florbalu dívek SŠ - Jihlava

V úterý 26. ledna 2016 jsme pořádali krajské kolo ve florbalu dívek středních škol. Náš vítězný tým z okresu se představil v konkurenci dalších nejlepších okresních družstev a vybojoval stříbrný post.

Trenéři FBŠ jako "Děti na startu"

Ambiciozního projektu českého svazu aerobicu FISAF se nyní účastní i Florbalové škola Jihlava a naši trenéři právě absolvovali víkendové školení. Současná osvěta v podobě všesportovní přípravy, snaha o eliminaci rané specializace ve sportu.

Černá sobota pro oba "A" týmy, na venkovních palubovkách se letos nedaří.

Muži zamířili do Lubné, ženy opačným směrem do Kladna. Papírové předpoklady však dnes bezezbytku nevyšly a obě naše "áčka" padla shodně 5:4.

Krásné Vánoce Vám všem! PF 2016

"Sny jsou jako nekonečná touha, pro kterou jsme často schopni udělat cokoliv. A když se nám sen splní, je to ta nejkrásnější odměna za všechno naše snažení. Žádný sen není příliš velký a žádný snílek, příliš malý."

Jak si vedeme po první čtvrtině?

První dva měsíce sezóny jsou za námi, a protože v některých kategoriích jsme zhruba ve třetině, juniorky dokonce v polovině základní části, můžeme trochu zabilancovat jak si vedou týmy FBŠ.

Vítáme pět nových trenérů, sváteční školení se vydařilo!

Sváteční pondělí, volno a klid, pro jiné celodenní trenérská akce. V Jihlavě se konalo školení trenérů, které potvrdilo licence hned pětici našich nových trenérů, kteří rozšiřují trenérský tým Florbalové školy.

Pojeďte s námi na Pohár Mistrů!

Florbalová škola Jihlava pořádá zájezd na Pohár mistrů do Mladé Boleslavi. Vrcholná florbalová akce na klubové úrovni se vrací znovu do Čech. Chcete být u toho, ale nemáte se tam jak dostat? POJEĎTE S NÁMI!

Tropické počasí a skvělé zápasy... 23. ročník Czech Open končí.

V pořadí již 23. ročník mezinárodního turnaje Czech Open je za námi. Dříve než připravíme ohlédnutí za průběhem a hodnocení našich trenérů i samotných hráček a hráčů, nabízíme výsledkový souhrn a bohatou fotogalerii.

FLORBALOVÝ KEMP 2015

Úspěšný sportovní kemp pro děti a mládež se zaměřením na rozvoj florbalových dovedností je opět tu. Letos již 3. ročník.

Česko-finská škola se rozšiřuje. K hokejistům se připojují florbalisté

Již tradičně se na přelomu prázdninových měsíců července a srpna uskuteční Mezinárodní česko-finská hokejová škola (IIHS), kterou v rámci pravidelného střídání pořadatelství letos hostí Jihlava.

Do Prahy jsme přijeli pro nové zkušenosti, notovali si mladí „Budějčáci“

Viděli se před turnajem jednou jedinkrát, přesto dokázali vytvořit skvělou partu, která dokázala táhnout za jeden provaz a bude mít krásné vzpomínky na celý život.

Neudělali jsme ostudu, ale čeká nás spousta tvrdé práce, soudí trenéři výběrů

Všichni čtyři se snažili udělat maximum pro to, aby jejich svěřenkyně předváděly co nejlíbivější florbal a aby skončily co nejvýš.

Do sezóny 15/16 vstupujeme jako největší klub v Kraji Vysočina!

Je to přesně týden, co se uzavřel přihláškový systém soutěží. Dnes je již jasno o složení jednotlivých soutěží a "na stole" jsou již i jejich systémy. Jak to tedy bude?

Léto s ČEZ epp aneb pomáháme pohybem!

Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem je nástroj, díky kterému má uživatel možnost vlastním aktivním pohybem určovat, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit.

Regionální výběry dívek: 2.díl - Žákyně

Do sobotních bojů vstoupí žákyně jako první. Rozpis utkání byl vytvořen tak, aby se týmy žákyň a dorostenek mohly navzájem podpořit. Postupně tak změří síly s výběry Jihomoravského a Zlínského kraje, Slovenska a Prahy a Středočeského kraje.

Regionální výběry dívek: 1.díl - Dorostenky

Již v pátek odpoledne odjedou společně výběry žákyň a dorostenek do Brna. S ohledem na rozlosování turnaje žákyň a čas sobotního utkání byl odjezd posunut. Žákyním tak umožní dostatečný odpočinek před vstupem do turnaje.

10. společné zasedání VH krajů Kraj Vysočina a Jihočeský kraj

Období "klidu" mezi sezónami je vždy čas valných hromad, nejprve regionální a následně celostátní. Po zasedání VH budou následovat losovací aktivy a to v opačném pořadí.

Regionální výběry Kraje Vysočina pokračují druhými tréninky

Již dnes se v jihlavské hale podruhé potkají hráči nominovaní do výběru dorostenců, následovat budou starší žáci a také dorostenky spolu se žákyněmi. Kolik hráček a hráčů máme v nominacích?

Regionální výběry Kraje Vysočina poprvé trénovaly

V neděli odstartovaly tréninky regionálních výběrů Kraje Vysočina. První trénink byl určen pro žákyně a dorostenky. Chlapecké kategorie budou brzy následovat.

Veselé Velikonoce

Radostné a veselé Velikonoce přejeme všem našim hráčům, hráčkám, rodičům, fanouškům a přátelům jihlavského florbalu. Koledníkům plné košíky pomlázky a dívkám koledu bez šrámů a modřin.

SBÍRKA ZASTAVENA! VOZÍK BYL VYPÁTRÁN

DNES SE OBJEVILA NA WEBU CESKYFLORBAL.CZ SKVELÁ ZPRÁVA, ŽE ODCIZENÝ VOZÍK BYL VYPÁTRÁN A PROTO BYLA SBÍRKA UKONČENA. DÁRCŮM BUDOU PENÍZE ZASLANÉ ZPĚT.

SuperFinále Man vykouzlil úsměv na více než 500 dětských obličejů

Už v loňské sezóně se zrodila myšlenka pozvat do Jihlavy maskota Superfinále florbalu. Na jaře 2014 byl hodně vytížený, a tak se návštěvu na Vysočinu nepodařilo zorganizovat.

Tréninkové (jarní) prázdniny

Z důvodu početných omluvek jsou tento týden zrušené tréninky mládeže. Vyjma dorostenců, dorostenek, juniorů a žen. (ST a ČT od 19:00 hod., START)

První arbitrážní případ v historii klubu je u konce

Více než půl roku se táhla jednání s FBC Štíři Č. Budějovice o odstupném za Jakuba Kunsta. Jelikož se přes naše veškeré úsilí nepodařilo najít přijatelnou shodu, skončil případ u Arbitrážní komise ČFbU.

Neděle ve znamení stovkařů a lovu „kešky“

Spokojenost. Tímto slovem lze označit dosavadní vystoupení mužů, žen a dorostenek Florbalové školy Jihlava v ligových soutěžích. Muži naplno bodovali a stále tak drží první místo tabulky. Ženy přivezly důležité vítězství z Orlicko-Třebovska.

SUPERFINÁLE FLORBALU 2015

Komu bude patřit superfinálový den na hrací ploše? Zvládnou to opět Vítkovice nebo budou úspěšní jejich vyzyvatelé z Chodova, Tatranu nebo Mladé Boleslavi?

Chodov a FBŠ Jihlava zahájily oficiální spolupráci!

Dva tradiční florbalové kluby, patřící k nejsilnějším ve svých regionech, se dohodly na zahájení oficiální a komplexní spolupráce.

Změny v rozpisu tréninků v roce 2015 !

S rokem 2015 přichází i menší změny v rozpisu tréninků. Věnujte prosím pozornost novému rozpisu.

Vydařený Silvestr a šťastný nový rok! PF 2015

Už jen několik posledních hodin zbývá a rok 2014 se stane minulostí. Je tedy nejvyšší čás vám všem popřát vydařenou silvestrovskou oslavu, úspěšný vstup do nového roku...

Vánoční turnaj letos pro všechny kategorie

Již tradiční vánoční setkání mezi florbalovými mantinely dostalo letos zcela nový rozměr. Turnaj jsme rozšířili a poprvé si tak s rodiči zahrály všechny naše kategorie.

Trenérská stáž na Chodově

V rámci vznikající partnerské spolupráce s Chodovem, jedním z největších klubů v České republice, a týmem, jehož barvy obléká řada českých reprezentantů a reprezentantek, se uskutečnila jednodenní trenérská návštěva v Praze na Jižním Městě.

V bazéně regenerujeme i trénujeme fyzickou kondici

Florbalová škola Jihlava není jenom florbal a tréninky v hale. V letošní sezóně se v naší činnosti objevuje řada nových aktivit.

„Mladé pušky“ mají z gólů radost

Zámořský sport má pro takové hráče speciální označení Young Guns (mladé pušky). A právě talentované mládí má bohaté zastoupení v kádru prvoligových žen Florbalové školy Jihlava.

Okresní kolo ve florbale dívek SŠ zná první postupující

Dnes se v Jihlavě konalo Okresní kolo ve florbale dívek SŠ. Za podpory našeho klubu OZS Jihlava hostila sedm školních týmů. Který z týmů postupuje do Krajského kola?

Zájem o florbal na Vysočině roste, každý dvanáctný míří do FBŠ!

Trend dynamického růstu základny florbalistů a florbalistek se nezastavuje ani letos. V našem Kraji Vysočina tomu není jinak a navíc zájem roste. Každá dvanáctá nová registrace je zaslána z našeho klubu!

Mikinová byla z premiéry v 1.lize nervózní, Kunstmüllerové se hrálo skvěle

Další dvě nové tváře oblékly o víkendu dres prvoligových žen Florbalové školy Jihlava. V utkáních proti pražským Pantherkám a Plzni si premiéru ve druhé nejvyšší soutěži odbyly univerzálka Adéla Mikinová s útočnicí Lucií Kunstmüllerovou.

Vybavení Adidas až o 40 % levněji, startujeme spolupráci s LIONSPORT

Spolupráce s TEAMSPORT partnery Adidas má v našem klubu dlouhou tradici. V roce 2008 při postupu juniorů do nejvyšší 1.ligy nás podpořil první z nich. Nyní právě startujeme partnerství s LIONSPORTem.

Obě víkendová derby na domácí půdě ovládlo FBŠ

Zatímco junioři v krátké době změřili síly s havlíčkodrobskými draky již podruhé, na derby dorostenek a navíc jihlavské došlo poprvé v historii jihlavského florbalu. Po závěrečném hvizdu nakonec z obou duelů vyšly jako vítězné barvy FBŠ.

Bednářová doufá, že ji štěstí neopustí. Holemářová si utkání s nulou užila

Do týmu žen i dorostenek se tento víkend poprvé zapojily dvě nové tváře. Obě spojuje stejné jméno, město odkud přichází a obě také hned přispěly k víkendovým úspěchům svých týmů!

Ohlédnutí za uplynulým víkendem plným našich barev

AKTUALIZOVÁNO: Již koncem týdne jsme avizovali, že tento víkend bude náročný. Většina našich týmů se chystala do akce. Dovolili jsme si zatipovat a odhadli jsme možný zisk 20 bodů.

Adoptovali jsme Ježka bělobřichého

Na počátku byla návštěva jihlavské Zoologické zahrady v rámci našeho srpnového kempu. Všem se nám tam líbilo natolik, že jsme se rozhodli adoptovat první zvířátko, Ježka bělobřichého. Symbol klubu i města Jihlavy.

Rozpis tréninků v sezóně 2014 / 2015

Po řadě změn a složitých jednání s provozovateli hal a tělocvičen máme finální rozpis tréninků. Není lehké si obhájit každoročně svůj prostor a ještě přidávat nové tréninky. 

Kontrola použití dotací a hospodaření klubu

Nedílnou součástí klubového rozpočtu jsou příjmy z dotací. Nejčastěji z rozpočtu Města Jihlavy, Kraje Vysočina prostřednictvím Fondu Vysočiny.

Ohlednutí za Prague Games 2014 - část II: G18 a B15

Ve druhé části našeho ohlednutí se podrobněji podíváme na dívčí kategorii G18 a žáky v kategorii B15.
S kým hráli a jak se jim dařilo?

Ohlednutí za Prague Games 2014 - část I: kategorie B18

V sobotu jsme šťastným návratem udělali tečku za v mnoha ohledech jedinečnou výpravou na mezinárodní florbalový turnaj Prague Games 2014. Jak to celé probíhalo?

PragueGames 2014: budeme bojovat ve třech kategoriích

Po několikaleté pauze se klubové barvy FBŠ znovu objeví na mezinárodním turnaji Prague Games. Tento turnaj patří mezi největší florbalové akce na světe určené výhradně dětem a mládeži.

Známe jízdní řád celé sezóny 14/15

Po losovacím aktivu celostátních soutěží, který proběhl minulý týden v Brně, byl dnes na programu v Pelhřimově aktiv regionálních soutěží. Krátce po 13 hod. tak byla známa definitivní podoba letošní sezóny od A do Z.

Představujeme novou tvář klubu. Anna Dvořáková se po devíti letech v Extralize vrací do Jihlavy.

Ve florbalovém světě jí nikdo neřekne jinak než AnKu. Jako mladá florbalistka odešla do pražského Chodova. Nyní se vrací jako zkušená hráčka a trenérka. V našem klubu se začne věnovat především těm nejmladším.

Vstupujeme do jubilejní 10. sezóny

Už jen necelých 48 hodin zbývá do uzavření Systému přihlášek ligových soutěží. Úderem páteční půlnoci vstoupíme do sezóny 2014/2015. Tato sezóna bude pro náš klub vyjímečnou, bude jubilejní 10. v historii FBŠ Jihlava. Do nové sezóny vstupujeme znovu v pozici největšího florbalového klubu na Vysočině!

Krajští reprezentanti z řad FBŠ Jihlava v akci

Nejen klubové barvy v sezoně obléká řada kmenových hráčů jihlavské FBŠ. Kromě řady smíšených týmů na různých mimosezonních turnajích jde i o reprezentaci v krajských výběrech. 

Od 1. července 2014 platí nová edice pravidel florbalu

Mezinárodní florbalová federace IFF vydala novou edici pravidel platných od nové sezóny.
 

Uzavření sekretariátu klubu

Od 1.května je uzavřený náš klubový sekretariát a zároveň i prodejna Florbal-Expert. Důvodem je prodej Hotelu Villa EDEN a s tím související výpověď nájemní smlouvy. Nyní hledáme nové odpovídající prostory a uděláme vše pro to, aby nebyl chod klubu jakkoliv narušen.

Nová sleva pro členy FBŠ: sálová obuv ASICS

Období odpočinku mezi sezónami bývá také obdobím, kdy je potřeba zkontrolovat a případně doplnit naši sportovní výbavu. Sálová obuv patří mezi důležité součásti a to jak po sportovní tak i zdravotní stránce.

Superfinále florbalu 2014: klubové vstupenky se slevou!

Třetí ročník florbalového Superfinále, které se bude konat v neděli 13. dubna v největší sportovní hale v České republice, tedy vysočanské O2 areně, se nezadržitelně blíží. A zdá se, že sportovní chrám bude i tentokrát pořádně burácet.

Mladá Boleslav s Petrem Salátem vyhrála Pohár ČP

Deset let patří Mladá Boleslav mezi extraligovou elitu, deset let se snaží probojovat do vytouženého finále a toto se úterý se to konečně povedlo.

Legendární trenér Sára na ČT Sport

Každý kdo zná trochu z historie jihlavského florbalu si nemůže nechat ujít další pokračování Florbalu z nadhledu s Robertem Sárou!PŘERUŠENÍ KLUBOVÉ ČINNOSTI

PŘERUŠENÍ KLUBOVÉ ČINNOSTI

Dle nařízení vlády ČR jsme nucení přerušit většinu klubových aktivit, zejména tréninkov ...
Všechny týmy se po 60 dnech opět vrací do tréninku!

Všechny týmy se po 60 dnech opět vrací do tréninku!

Po více než 60 dnech bez možnosti společného sportování způsobené pandemií COVID-19 se konečně vrac&iacut ...

Dorostenci poprvé doma, oranžová hala svědčila Bulldogs

Dorostenci poprvé doma, oranžová hala svědčila Bulldogs

Po úvodním dvojkole v České Třebové, se prvoligový program přesunul do Dolní Cerekve. Pro dorost to byla dom ...
Dorostenci se vrací do 1.ligy! Premiéru zvládli na výbornou

Dorostenci se vrací do 1.ligy! Premiéru zvládli na výbornou

Je to již hezká řádka let, kdy naposledy hrál jihlavský tým nejvyšší 1.ligu dorostenců. Nyn&ia ...
Rozpis tréninků pro jarní část sezony

Rozpis tréninků pro jarní část sezony

Téměř všechny naše kategorie již mají svá poslední ligová utkání odehrány, co ...

Juniorky přivezly ze

Juniorky přivezly ze "severu" čtyři body, v Liberci byly blízko druhé výhře!

Dlouhá cesta přes Mladou Boleslav do Liberec, především ale dva klíčové zápasy o udržení kontaktu s p ...
Sváteční dramatická bitva juniorek ve Střešovicích!

Sváteční dramatická bitva juniorek ve Střešovicích!

Sváteční prodloužený víkend patřil juniorkám. V sobotu je čekala dlouhá cesta do Litvínova a v neděli ...
Juniorky se z Ostravy vrátlily zklamané a bez bodů

Juniorky se z Ostravy vrátlily zklamané a bez bodů

Již tradičně patří k úvodu juniorské sezóny dlouhá cesta k ostravskému dvojutkání. Nejinak tom ...
Juniorky byly i napodruhé doma jen z poloviny úspěšné

Juniorky byly i napodruhé doma jen z poloviny úspěšné

Druhý víkend na domácí půdě, znovu jen z poloviny uspěšně a znovu zbytečně ztracené body. ...
Juniorky vstoupily do nové sezóny nejistým krokem

Juniorky vstoupily do nové sezóny nejistým krokem

Již do čtvrté sezóny na nejvyšší úrovni vstoupily tento víkend naše juniorky. Úvodn&iac ...
SEZÓNA OČIMA TRENÉRŮ: Mladší žáci a BLACK tým starších

SEZÓNA OČIMA TRENÉRŮ: Mladší žáci a BLACK tým starších

V dalším díle naší minisérie Očima trenérů se podíváme mezi mladší ž&aacu ...
Všechny týmy se po 60 dnech opět vrací do tréninku!

Všechny týmy se po 60 dnech opět vrací do tréninku!

Po více než 60 dnech bez možnosti společného sportování způsobené pandemií COVID-19 se konečně vrac&iacut ...

SEZÓNA OČIMA TRENÉRŮ: Přípravka a elévky

SEZÓNA OČIMA TRENÉRŮ: Přípravka a elévky

Pro tým přípravky a elévek byla sezóna naštěstí jen o jeden turnaj kratší. Jak sezóna p ...
Vánoční super turnaj přípravek uzavřel rok 2019

Vánoční super turnaj přípravek uzavřel rok 2019

Na poslední adventní neděli připadl termín pořádání domácího dvoj turnaje přípravky. Sk ...
Upevňujeme spolupráci s FAT PIPE. Vrací se oblíbený veletrh s Tomem Ondruškem

Upevňujeme spolupráci s FAT PIPE. Vrací se oblíbený veletrh s Tomem Ondruškem

Po roční pauze se vrací materiálový veletrh. Již v pondělí přijede reprezentační útočník a tv& ...

  Zabezpečeno - SSL certifikát AlpiroSSL
  Positive SSL

  Florbalová škola Jihlava, z.s.
  Srázná 19, 586 01 Jihlava
  IČO: 26987121

  © 2020 | Všechna práva vyhrazena
  Přebírání obsahu je dovoleno pouze s písemným souhlasem autorů.